» » Пакети з логотипом в Хмельницьку, друк на пакетах в Хмельницьку, реклама на пакетах в Хмельницьку

 

Пакети з логотипом в Хмельницьку, друк на пакетах в Хмельницьку, реклама на пакетах в Хмельницьку

Автор: zipik от 10-02-2014, 12:32, посмотрело: 1232

0 Пропонуємо Вашій увазі виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом в Хмельницьку. Мінімальне замовлення пакетів від 5 тис. штук. Термін виготовлення пакетів 2-3 тижні.
Відправляємо за наш рахунок зразки нашої продукції, Ви переконаєтеся у якості нашої продукції.
Маємо можливість виконувати найскладніший друк на пакетах. Робимо такі пакети як: «Майка», «Банан», «Петля», «Упаковка».

Наши контакты тел.: (0362) 23-24-41, (066) 200-80-39, (096) 167-25-53
www.newpaket.com.ua
e-mail: paketspoli@gmail.com
В цену включено: доставка образцов, изготовление макета, печать на пакетах, доставка по Украине.

Пакети з логотипом в Хмельницьку, друк на пакетах в Хмельницьку, реклама на пакетах в Хмельницьку

Пакети з логотипом в Хмельницьку, друк на пакетах в Хмельницьку, реклама на пакетах в Хмельницьку


Завдяки професеоналам своєї справи ми маємо такі переваги:
- Короткі виробничі терміни ;
- Гнучкість в кількості мінімальних замовлень ;
- Висока якість продукції ;
- Доброзичливий , професійний і компетентний сервіс .
Ми друкуємо флексографічною технологією - максимально до 4 кольорів.
З 2005 року ми виробляємо пластикові мішки з печаткою для різних галузей промисловості. З 2006 року , зайнялися виробництвом паперових пакетів.
У нас є сучасні машини , через які ми забезпечуємо високу якість нашої продукції. Використовуючи передові технології та найкращі компоненти постійно покращувати привабливість нашої пропозиції.
Ми працюємо з клієнтами з усіх куточків країни , даючи надійний сервіс і професійне обслуговування. Ми застосовуємо спрощені процедури і продукти швидко і ефективно доставляються за наш рахунок .
Наша фірма це бренд , який має більш ніж 10 річний досвід роботи в області упаковки. Це знання технології виготовлення пакетів до ваших послуг. Тепер ми можемо уявити широкий спектр упаковки , адаптованої до вимог . Ця мережа дає нам силу і міць , щоб запропонувати конкретні товари за привабливими цінами.
Таким чином , ми можемо запропонувати широкий спектр стандартних і не стандартних продуктів.
Ми пропонуємо дизайн всіх ваших пакетів для продуктів , в малих , середніх і великих партіях .
Пакети з логотипом виробляємо недорого і на високому рівні. Наша компанія співпрацює з багатьма клієнтами з усіх куточків країни , з різних галузей промисловості.
Варто спробувати. Телефонуйте , пишіть , надсилайте запити - завжди готові дати детальну інформацію і відправити зразки продукції.
Якість нашої продукції відповідає стандартам. Працівники заводу проводять опитування якості і виробництва на кожному етапі. Пластиковий пакет ефективний носій реклами . За нашим контролем складних технологічних процесів на основі поліетилену і поліпропілену , ми насправді в змозі проектувати всі види пакетів з урахуванням вимог упаковки продукту.

Категория: Пакети з логотипом в Хмельницьку

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Оформление:
Бумажные пакеты для хлеба, Бумажные стаканчики, бумажные стаканчики без печати, бумажные стаканчики с печатью, бумжны стаканчики зі стандартним друком, бумжные стаканчики со стандартною печатью, Друк на пакетах в Ужгороді, Друк на пакетах у Львові, друк на стаканчиках, Пакети з логотипом в Ужгороді, Пакети з логотипом у Львові, Пакеты для хлеба с логотипом, пакеты с логотипом, Пакеты с логотипом в Днепропетровске, Пакеты с логотипом в Луганске, Пакеты с логотипом в Николаеве, паперові стаканчики, паперові стаканчики без друку, паперові стаканчики з друком, печать на пакетах, Печать на пакетах в Днепропетровске, Печать на пакетах в Крыму, Печать на пакетах в Луганске, Печать на пакетах в Николаеве, печать на стаканчиках, полиэтиленовые пакеты, Полиэтиленовые пакеты в Днепропетровске, Полиэтиленовые пакеты в Луганске, Полиэтиленовые пакеты в Николаеве, Полиэтиленовые пакеты с логотипом, Производство полиэтиленовых пакетов, реклама на пакетах, стаканчики для кави, стаканчики для чаю, стаканчики для чая, стаканчики з логотипом, стаканчики з рекламою, стаканчики под кофе, стаканчики с логотипом, стаканчики с рекламою

Показать все теги