» » Пакети з логотипом у Луцьку, поліетиленові пакети у Луцьку, друк на пакетах у Луцьку

 

Пакети з логотипом у Луцьку, поліетиленові пакети у Луцьку, друк на пакетах у Луцьку

Автор: Lobanovskiy от 2-07-2013, 16:52, посмотрело: 2494

0 Вже більше 30 років ми спеціалізуємося на виробництві сумок, пакетів і плівки для пакувальних машин з індивідуальними друку. Крім того, для того, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів, ми пропонуємо вичерпні консультації з технічних процесам і виборі квітів, запрошуємо до співпраці.
Ми друкуємо всі поліетиленові пакети! Товщина плівки, кольори і розміри можуть бути обрані вільно.

Наши контакты тел.: (0362) 23-24-41, (066) 200-80-39, (096) 167-25-53
www.newpaket.com.ua
e-mail: Lobanovskiy@inbox.ru
В цену включено: доставка образцов, изготовление макета, печать на пакетах, доставка по Украине.

Пакети з логотипом у Луцьку, поліетиленові пакети у Луцьку, друк на пакетах у Луцьку

Пакети з логотипом у Луцьку, поліетиленові пакети у Луцьку, друк на пакетах у Луцьку


Наші переваги:
- Висока якість флексографічного друку до 8 кольорів (фотографічної друку)
- Широкий асортимент кронштейнів
- Професійні та добрі поради
- Вигідні ціни
Історія появи поліетиленових пакетів бере початок в 1957 році, коли в США виготовили перший фасувальний пакет, призначений для упаковки звичайних продуктів: овочів, фруктів, хліба. Пізніше пакети стали широко застосовуватися завдяки своїм універсальним характеристикам: вони добре захищали продукти від забруднень і вологи.
До 1966 року третина всіх вироблених на території США хлібобулочних виробів фасувалися в поліетиленові пакети. І це був тільки початок. Вже до 1973 року обсяги виробництва пакетів тільки в Західній Європі зросли до 11,5 мільйонів штук, а до 2002 року - до 4-5 трильйонів! 1982 ознаменувався дуже важливою подією. Воно кардинально змінило уявлення про можливості рекламних носіїв. У тому році найбільші торговельні центри стали майданчиками для випробування перших пакетів з двома ручками, так званих пакетів Майка. Як показала історія, результати випробувань були не просто позитивними, а рекордно успішними.
Ми приймаємо замовлення від клієнтів з усієї України. Географія нашої діяльності так само широка, як і спектр вироблених видів пакетів. У число послуг компанії входить друк різноманітних зображень на поліетиленових пакетах. На вимогу замовника пакети з логотипом, створюється ексклюзивний малюнок. Фахівці дизайн-бюро розробляють унікальне зображення, яке переноситься на пакет. Ми також стежимо за тим, щоб усі партії товарів відповідали одному-єдиному первісним зразком. В результаті ретельної налагодження сучасного обладнання, контролю якості випускаються вироби демонструють високі показники за всіма характеристиками.
Для все більшої кількості компаній пакети з поліетилену стають найефективнішими рекламними носіями. Такий вибір пояснюється їх доступністю в порівнянні з іншими видами реклами. Друк на пакетах обходиться набагато дешевше, ніж телевізійні ролики або розміщення реклами в друкованій продукції. Крім того, пакети з рекламою впливають на широку аудиторію.

Категория: Поліетиленові пакети у Луцьку

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Оформление:
Бумажные пакеты для хлеба, Бумажные стаканчики, бумажные стаканчики без печати, бумажные стаканчики с печатью, бумжны стаканчики зі стандартним друком, бумжные стаканчики со стандартною печатью, Друк на пакетах в Ужгороді, Друк на пакетах у Львові, друк на стаканчиках, Пакети з логотипом в Ужгороді, Пакети з логотипом у Львові, Пакеты для хлеба с логотипом, пакеты с логотипом, Пакеты с логотипом в Днепропетровске, Пакеты с логотипом в Луганске, Пакеты с логотипом в Николаеве, паперові стаканчики, паперові стаканчики без друку, паперові стаканчики з друком, печать на пакетах, Печать на пакетах в Днепропетровске, Печать на пакетах в Крыму, Печать на пакетах в Луганске, Печать на пакетах в Николаеве, печать на стаканчиках, полиэтиленовые пакеты, Полиэтиленовые пакеты в Днепропетровске, Полиэтиленовые пакеты в Луганске, Полиэтиленовые пакеты в Николаеве, Полиэтиленовые пакеты с логотипом, Производство полиэтиленовых пакетов, реклама на пакетах, стаканчики для кави, стаканчики для чаю, стаканчики для чая, стаканчики з логотипом, стаканчики з рекламою, стаканчики под кофе, стаканчики с логотипом, стаканчики с рекламою

Показать все теги