» » Ужгород, пакети з логотипом, друк на пакетах в Ужгороді, виготовлення пакетів у Ужгороді, поліетиленові пакети

 

Ужгород, пакети з логотипом, друк на пакетах в Ужгороді, виготовлення пакетів у Ужгороді, поліетиленові пакети

Автор: zipik от 12-01-2016, 18:01, посмотрело: 1017

0 Пропонуємо Вашій увазі виготовлення поліетиленових та бумажних пакетів в Ужгороді.
Представника з виготовлення пакетів в Ужгороді можна почути за телефонами (066) 200-80-39, (096) 167-25-53, (063) 970-78-01.
Безкоштовна розробка макету.
Безкоштовна доставка зразків пакетів.
Безкоштовна доставка пакетів по Україні.
Мінімальне замовлення пакетів від 5 тис. штук.
Наші контакти тел.: (0362) 23-24-41, (066) 200-80-39, (096) 167-25-53, (063) 970-78-01
www.newpaket.com.ua
e-mail: paketspoli@gmail.com
Ужгород, пакети з логотипом, друк на пакетах в Ужгороді, виготовлення пакетів у Ужгороді, поліетиленові пакети

Ужгород, пакети з логотипом, друк на пакетах в Ужгороді, виготовлення пакетів у Ужгороді, поліетиленові пакети


На нашому підприємстві використовується виключно первинну сировину: ПВТ, ПСТ, ПНТ . Друк здійснюється імпортними фарбами на європейських друкованих машинах. Пакети з поліетилену з оптимальною вантажопідйомністю, в поєднанні з висококласним друком - від штрихового до повнокольорового, допоможе створити якісну іміджеву упаковку, яка буде служити чудовою рекламою Вашого бізнесу. Ефективність даного виду реклами підтверджена різними маркетинговими дослідженнями незалежних організацій.
Наш завод є передовим підприємством в області виготовлення пакетів з поліетиленової упаковки. Виробництво пакетів з логотипом здійснюється на сучасному обладнанні провідних світових виробників. Окремим напрямком у стратегії розвитку нашого заводу є робота над вдосконаленням системи менеджменту контролю якості випущених поліетиленових пакетів. Ведеться робота над сертифікацією виробничого процесу.
Переваги нашого заводу перед іншими виробниками пакетів це:
- парк сучасного обладнання з виробництва поліетиленових пакетів
- наш завод використовує лише первинну сировину при виробництві пакетів
- наше підприємство має власне дизайнерське бюро, яке допоможе Вам правильно підготувати макет для друку на пакеті
- якщо наше обладнання не дозволяє виготовити запитуваний Вами вид пакетів, ми завжди запропонуємо альтернативні варіанти
- надаємо послуги з доставки готового тиражу
- виконання заявлених термінів виготовлення пакетів для нас головний критерій успішності роботи
Ви можете зв'язатися з фахівцями будь-якого підрозділу, і вони з радістю дадуть відповіді на ваші питання з продажу і виготовленню пакетів. Телефонуйте нам і замовляйте продукцію з ексклюзивним дизайном за оптовими цінами вже сьогодні!

Категория: Ужгород, пакети з логотипом

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Оформление:
Бумажные пакеты для хлеба, Бумажные стаканчики, бумажные стаканчики без печати, бумажные стаканчики с печатью, бумжны стаканчики зі стандартним друком, бумжные стаканчики со стандартною печатью, Друк на пакетах в Ужгороді, Друк на пакетах у Львові, друк на стаканчиках, Пакети з логотипом в Ужгороді, Пакети з логотипом у Львові, Пакеты для хлеба с логотипом, пакеты с логотипом, Пакеты с логотипом в Днепропетровске, Пакеты с логотипом в Луганске, Пакеты с логотипом в Николаеве, паперові стаканчики, паперові стаканчики без друку, паперові стаканчики з друком, печать на пакетах, Печать на пакетах в Днепропетровске, Печать на пакетах в Крыму, Печать на пакетах в Луганске, Печать на пакетах в Николаеве, печать на стаканчиках, полиэтиленовые пакеты, Полиэтиленовые пакеты в Днепропетровске, Полиэтиленовые пакеты в Луганске, Полиэтиленовые пакеты в Николаеве, Полиэтиленовые пакеты с логотипом, Производство полиэтиленовых пакетов, реклама на пакетах, стаканчики для кави, стаканчики для чаю, стаканчики для чая, стаканчики з логотипом, стаканчики з рекламою, стаканчики под кофе, стаканчики с логотипом, стаканчики с рекламою

Показать все теги