» » Пакеты с логотипом в Житомире, полиэтиленовые пакеты в Житомире, печать на пакетах в Житомире

 

Пакеты с логотипом в Житомире, полиэтиленовые пакеты в Житомире, печать на пакетах в Житомире

Автор: zipik от 25-02-2014, 16:41, посмотрело: 1183

0 Пропонуємо Вашій увазі виготовлення пакетів у Житомирі. Наша фірма займається виготовлення поліетиленових пакетів по всій території України. Безкоштовно доставляємо зразки та готову продукції по території Житомирської області.
Виготовляємо такі пакети як: «Майка», «Банан», «Петля», «Упаковочні пакети», «Бумажні пакети».
Мінімальна кількість пакетів від 5 тис. штук.
Безкоштовна розробка макету.

Наши контакты тел.: (0362) 23-24-41, (066) 200-80-39, (096) 167-25-53
www.newpaket.com.ua
e-mail: paketspoli@gmail.com
В цену включено: доставка образцов, изготовление макета, печать на пакетах, доставка по Украине.
Пакеты с логотипом в Житомире, полиэтиленовые пакеты в Житомире, печать на пакетах в Житомире

Пакеты с логотипом в Житомире, полиэтиленовые пакеты в Житомире, печать на пакетах в Житомире


Наша компанія має гарні відгуки від наших клієнтів. У нас є багаторічний досвід в області друку на пакетах, так що ми готові до співпраці. Безкоштовні консультації, тому ви можете до нас звертатися. Усі сумки надзвичайно міцні, і це надійний захист для ваших продуктів. Ми пропонуємо вам вибрати стабільного та професійного партнера, тому що ми дбаємо про успіх вашого бізнесу.
Пакети з логотипом дасть ексклюзивність вашій фірмі. З цієї причини, важливо звернути увагу не тільки на тип сумки, але і дизайн. Наші дизайнери швидко підготовлена і намалюють ваш макет відповідно до вимогам.
Поліетиленові пакети і паперові пакети є кращими і найбільш економічно ефективний вид упаковки сипучих продуктів. Ці пакети присутні в багатьох галузях промисловості.
Гарантія хорошої якості наших пластикових пакетів є багаторічний досвід і співпраця з багатьма партнерами, навчання і поступово вникаючи в потреби продукту на ринку, вибираючи той, який буде найкраща гарантія якості, довговічності та естетики.
З цілісності, досвіду, своєчасності та якості виконання пластикової упаковки придбали впевненість в широкій аудиторії.
Наша продукція виготовляється ретельно, з великою точністю і увагою до деталей. Ми пропонуємо широкий спектр кольорів, розмірів і товщини поліетиленових пакетах.
Ми друкуємо флексографічного технологів макс. до 4 кольорів.
Ми завжди у вашому розпорядженні.
Потрібна порада, керівництво, допомога? Якщо ви не впевнені, який тип упаковки кращий, якщо ви не можете знайти потрібну інформацію, будь ласка, зателефонуйте і наші фахівці проконсультують вас і дадуть індивідуальні пропозиції.
Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами!

Категория: Пакети з логотипом в Житомирі

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Оформление:
Бумажные пакеты для хлеба, Бумажные стаканчики, бумажные стаканчики без печати, бумажные стаканчики с печатью, бумжны стаканчики зі стандартним друком, бумжные стаканчики со стандартною печатью, Друк на пакетах в Ужгороді, Друк на пакетах у Львові, друк на стаканчиках, Пакети з логотипом в Ужгороді, Пакети з логотипом у Львові, Пакеты для хлеба с логотипом, пакеты с логотипом, Пакеты с логотипом в Днепропетровске, Пакеты с логотипом в Луганске, Пакеты с логотипом в Николаеве, паперові стаканчики, паперові стаканчики без друку, паперові стаканчики з друком, печать на пакетах, Печать на пакетах в Днепропетровске, Печать на пакетах в Крыму, Печать на пакетах в Луганске, Печать на пакетах в Николаеве, печать на стаканчиках, полиэтиленовые пакеты, Полиэтиленовые пакеты в Днепропетровске, Полиэтиленовые пакеты в Луганске, Полиэтиленовые пакеты в Николаеве, Полиэтиленовые пакеты с логотипом, Производство полиэтиленовых пакетов, реклама на пакетах, стаканчики для кави, стаканчики для чаю, стаканчики для чая, стаканчики з логотипом, стаканчики з рекламою, стаканчики под кофе, стаканчики с логотипом, стаканчики с рекламою

Показать все теги