Дзвоніть
E-mail
paketspoli@gmail.com
Графік роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Он-лайн заявка
Viber/Telegram/ +38 066 200 80 39, Тел.: +38096 167 25 53,
Пакети з логотипом
» » Паперові пакети з ламінацією

Паперові пакети з ламінацією

Паперові пакети з глянсовою ламінацією - один із «елітних» видів упаковки. Пакети будуть яскравими, а ламінація надає пакетам гарних якостей і довговічності.
Мінімальне замовлення 1000 шт. Маємо можливість зробити повнокольоровий друк.
 
 
Розміри
Ш*В*Г - 215 х 325 х 95
Ш*В*Г - 295 х 395 х 105
Ш*В*Г - 300 х 465 х 130
Ш*В*Г - 130 х 350 х 80
Ш*В*Г - 15 х 215 х 95
Ш*В*Г - 30 х 445 х 130
Ш*В*Г - 100 х 210 х 60
Тираж
Пакети з друком від 1  000 шт.
Кольори 
Друк можливий в 1, 2, 3, повнокольоровий
Терміни
З друком  – 2-3 неділі

 

З великим асортиментом розмірів, кольорів паперу та товщини можливо за телефонами: (+380) (066) 200-80-39, (+380) (096) 167-25-53, або по e-mail: paketspoli@gmail.com .

 
 У нас всегда большой выбор и хорошее качество других пакетов:
 
Виготовлені на замовлення паперові пакети – це надійний спосіб змусити покупця відчувати особливий інтерес до своїх покупок та рекламувати свій бренд!
Ці прості, елегантні паперові пакети для покупок прикрашають ваш привабливий логотип (різних кольорів та оздоблень) та оснащені різними ручками. Чи хочете ви матове або глянсове оздоблення на паперових пакетах, ми можемо це зробити!
Деякі вибирають прості коричневі або білі крафт-пакети з логотипом та написом. Також ви можете вибирати з великої різноманітності розмірів паперових пакетів, від невеликих, призначених для ювелірних прикрас до великих сумок, призначених для різних великих покупок.
Виготовлені на замовлення паперові пакети популярні для бутіків та спеціалізованих магазинів. Якщо вам потрібна допомога з вашими роботами, зв'яжіться з нами, і ми зможемо покращити ваш поточний логотип або розробити новий логотип без додаткової оплати.
Рекламні паперові пакети є біорозкладними та екологічно чистими, але вони мають так багато застосувань, що більшість ваших клієнтів просто використовувати їх знову і знову, постійно рекламуючи свій бізнес! Коли ви шукаєте найкраще місце для покупок паперових пакетів, вибирайте нас!
Ідивідуальні паперові пакети
Ми пропонуємо власні паперові пакети з логотипами та текстом, надрукованим на них. Ми поговоримо з вами, щоб дізнатися про ваші бізнес-мети і визначити найкращий дизайн. Ми знаємо, що важливо, щоб кінцевий продукт добре представляв ваш бренд.
У більшості замовлень на замовлення паперових пакетів є початкова разова вартість, оскільки ми робимо шаблон - і це підвищує ефективність будь-яких майбутніх замовлень. Ми використовуємо вдосконалену систему відповідності кольорів та друкарську табличку, розроблену спеціально для вашого бізнесу. В результаті виходить сумка, яка має справді неповторний вигляд, що дозволяє вашій компанії виділитися з-під конкуренції.
Ми є одним з провідних виробників паперових пакетів та харчових упаковок на замовлення. Ми пропонуємо повний спектр якісної продукції. Ми виготовляємо широкий асортимент паперових пакетів з величезним асортиментом. Незалежно від ресторанів швидкого обслуговування, хлібобулочних виробів, аптеки, магазину товарів, дистриб'юторів або рекламних додатків наша мета - надати нашим клієнтам якісну упаковку та сервіс світового класу.
 
20-10-2019, 12:20 / Бумажные пакеты

ЄКО пакети - переваги

Наше підприємство займається виробництвом...

Реклама на пакетах

Реклама – это двигатель торговли. Реклама...

Пергамент пищевой, бумага под

  Предлагаем Вам  пищевой подпергамент,...

Пакеты для грунта, упаковка

Наш завод занимается производством...

Бумажные пакеты для хлеба,

Наша фирма уже много лет занимается...

Пакеты для хлеба, пакеты для

Наша компания занимается производством...

Эко пакеты, био пакеты,

Эко дружественные мешки являются прекрасной...
up