Дзвоніть
E-mail
paketspoli@gmail.com
Графік роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Он-лайн заявка
Viber/Telegram/ +38 066 200 80 39, Тел.: +38096 167 25 53,
Пакети з логотипом
» » Паперові пакети САШЕ

Паперові пакети САШЕ

Даний вид пакету буває різних характеристик як по ширині, висоті, так і по глибині (бічний заклад). Ми маємо на складі готові пакети без малюнка або виготовимо з малюнком для пакування будь-якого Вашого товару з печаткою як з одного, так і з двох сторін. Мінімальне замовлення 5 тис. шт.

З великим асортиментом розмірів, кольорів паперу та товщини можливо за телефонами: (+380) (066) 200-80-39, (+380) (096) 167-25-53, або e-mail: paketspoli@gmail.com .

 Незалежно від того, чи є у вас роздрібний магазин, аптека, бізнес із вишуканими стравами чи ресторан, паперові пакети логотипом – це чудовий варіант упаковки на замовлення для брендингу вашого бізнесу. Ці недорогі та екологічно чисті паперові пакети – це універсальний вибір для пакування багатьох різних продуктів.

Не варто недооцінювати силу своєї реклами – замовте власні паперові пакети з логотипом вже сьогодні! Ми пропонуємо екологічно чисті паперові пакети.
Паперові пакети з логотипом – це фантастичний спосіб продемонструвати ваш логотип або повідомлення на будь-якій події.
Чому потрібно замовляти паперові пакунки у нас?
Ми робимо пакети з вашим логотипом на замовлення разом з іншими видами роздрібної та рекламної упаковки. Турбота, креативність та увага до деталей, з якими ми підходимо до своєї роботи, є запорукою нашого успіху та вашого. Ми також пропонуємо власні графічні послуги, щоб допомогти у всіх аспектах вашого дизайну.
Ми підходимо до кожного замовника як до окремої організації та докладаємо всіх зусиль, щоб зрозуміти нюанси та деталі вашого проекту, щоб ми могли відповідати цьому правильному продукту та правильному дизайну. Розуміючи ваш бізнес, ми дамо найкращі результати. Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатися більше про спеціальні друковані паперові пакети та варіанти, які вам доступні.
Ми можемо виготовляти спеціальні паперові пакети у різних стилях, щоб відповідати вашим вимогам. Ми можемо допомогти вам розробити паперовий пакет який найкраще відповідає потребам вашого продукту та вашим торговим середовищем. Наш досвід та лабораторні послуги варіюються від розуміння тенденцій та інновацій упаковки, якими ми легко ділимося з вами, наукових тестів та аналізів – що дає вам дійсно конкурентну перевагу.
Ми відповідаємо всім екологічним стандартам, які застосовуються до галузі, прагнучи щодня удосконалювати свою прихильність до навколишнього середовища та надалі організовувати власні процедури: наша продукція може бути виготовлена ??з переробленим вмістом, а наші заводи сертифіковані на виробництво паперових пакетів розкладаються.
Зверніться до нас, ми готові до співпраці з вами над розробкою індивідуального рішення.

20-10-2019, 12:17 / Бумажные пакеты

ЄКО пакети - переваги

Наше підприємство займається виробництвом...

Реклама на пакетах

Реклама – это двигатель торговли. Реклама...

Пергамент пищевой, бумага под

  Предлагаем Вам  пищевой подпергамент,...

Пакеты для грунта, упаковка

Наш завод занимается производством...

Бумажные пакеты для хлеба,

Наша фирма уже много лет занимается...

Пакеты для хлеба, пакеты для

Наша компания занимается производством...

Эко пакеты, био пакеты,

Эко дружественные мешки являются прекрасной...
up