Дзвоніть
E-mail
paketspoli@gmail.com
Графік роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Он-лайн заявка
Viber/Telegram/ +38 066 200 80 39, Тел.: +38096 167 25 53,
Пакети з логотипом
» » Паперові пакети з ДНОМ

Паперові пакети з ДНОМ

Паперовий пакет без ручок, на виніс чудовий спосіб упаковки товару. Цей вид пакету виготовляємо з вторинного щільного целюлозного крафту, щільністю від 40 г/м2 до 110 г/м2. Упаковка має прямокутне дно. Ми як виробник паперової упаковки пропонуємо як готову продукцію, яка зберігається на складі, так і паперові пакети на замовлення з Вашим логотипом.
Мінімальне замовлення 10 тис. пакетів. З великим асортиментом розмірів, кольорів паперу та товщини можливо за телефонами: (+380) (066) 200-80-39, (+380) (096) 167-25-53, або по e-mail: paketspoli@gmail.com .
 
 
 
Використовуйте індивідуальні паперові пакети з логотипом фірми, щоб справити враження на ваших постійних відвідувачів чи гостей! Паперові пакети з логотипом відмінно підійдуть для подарунків для клієнтів або для упаковки покупок високого класу. Пакети з вашим логотипом є обов'язковими для ювелірних магазинів та бутіків.
Паперові пакети із логотипом фірми
Персоналізовані пакети з логотипом фірми є ідеальним доповненням до вашого маркетингу. Виготовлення паперових пакетів на замовлення пропонуються у різних розмірах та стилях, щоб прикрасити будь-який випадок!
Екологічність матеріалу
Зменшіть свій вуглецевий слід, просуваючи стиль та видимість із паперовими пакетами з індивідуальним друком. Наші пакети з логотипом виготовляються з кількох різновидів крафт-паперу, білого та бурогопаперу і доступні з матовим і глянсовим ламінованим оздобленням. Багато наших крафт пакетів зроблено зі 100% перероблених матеріалів. Більшість наших паперових пакетів на 100 відсотків є придатними для повторного використання!
Персоналізовані паперові пакети
Дизайнерські паперові пакети з індивідуальною монограмою, тематичним дизайном чи фірмовим логотипом. Ці фірмові паперові пакети пропонують велику область друку для створення простого, але ефективного маркетингового інструменту. Ми можемо запропонувати вам великий вибір паперових пакетів, персоналізованих ваш шлях і побачити всі доступні варіанти. Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу, організатором вечірок чи торговим представником, ви обов'язково знайдете відповідний собі варіант!


20-10-2019, 12:18 / Бумажные пакеты

ЄКО пакети - переваги

Наше підприємство займається виробництвом...

Реклама на пакетах

Реклама – это двигатель торговли. Реклама...

Пергамент пищевой, бумага под

  Предлагаем Вам  пищевой подпергамент,...

Пакеты для грунта, упаковка

Наш завод занимается производством...

Бумажные пакеты для хлеба,

Наша фирма уже много лет занимается...

Пакеты для хлеба, пакеты для

Наша компания занимается производством...

Эко пакеты, био пакеты,

Эко дружественные мешки являются прекрасной...
up