Дзвоніть
E-mail
paketspoli@gmail.com
Графік роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Он-лайн заявка
Viber/Telegram/ +38 066 200 80 39, Тел.: +38096 167 25 53,
Пакети з логотипом
» » Біорозкладні ЕКО пакети з крохмалю

Біорозкладні ЕКО пакети з крохмалю

Біорозкладні пакети - це екологічна упаковка з рослинної сировини зазвичай з кукурудзяного крохмалю. Такі пакети розкладаються при компостуванні на біомасу, воду і вуглекислий газ. Зазвичай такий період розкладання займає 6 місяців. Упаковка з крохмалю активно розвивається, випереджаючи звичайну поліетиленову упаковку. Ми є одним із виробників та реалізаторів біокомпостних пакетів.

Маємо можливість виготовляти пакети за наступними характеристиками:
Типи сировини: Крохмаль
Ширина: від 20 до 40 см
Висота: від 40 до 65 см
Товщини: від 10 до 30 мкм
Колір плівки: Молочний, зелений
Друк: від 1 до 4 кольорові


 

  Як виготовляються крохмалеві пакети?

Розуміння того, як виготовляються біорозкладані пакети, є необхідним для того, щоб ми могли підтримувати свідому екологічну поведінку.

За визначенням, біорозкладаний матеріал – це сполука, що утворюється з набору сировини, яка має здатність поглинатися навколишнім середовищем.
Тобто вони мають властивість розкладатися на простіші молекули.

Зазвичай вихідною речовиною, з якої виготовляють біорозкладні пакети, є крохмаль . Але бувають різні види. Наприклад:

 • кукурудза;
  • картопля;
  • зерно;
  • тапіока;
  • деякі зброджені цукру;
  • речовини хімічного походження.

Виведення на ринок біорозкладаних пакетів було необхідним для зменшення забруднення навколишнього середовища і датується 1990-ми роками.

Фактично, ми повинні враховувати, що звичайні пластикові пакети дуже забруднюють навколишнє середовище через їх стійкість протягом тривалого часу. Біорозкладані пакети, навпаки, зберігаючи конкурентні характеристики з традиційними, виготовлені з речовин, які дозволяють їх нейтралізувати за короткий час.


 Як розпізнати біорозкладні пакети?


Давайте заглибимося в повсякденне життя і дізнаємося, як розпізнати біорозкладні пакети .

Існує простий і швидший спосіб дізнатися, чи це біологічно розкладений пакет. Просто відчуйте це на дотик. Якщо він м’який і не дуже послідовний , ми можемо бути впевнені. Крім того, враховуючи, що загалом сировина, з якої виготовляються біорозкладні пакети, є рослинною речовиною, вони зазвичай мають характерний і безпомилковий запах.

Отже, припустімо, що підказки, які показують нам, як зрозуміти, чи є сумка біорозкладаною, це:

 • наявність редакції Закону;
  • консистенція на дотик;
  • характерний запах.

Ми часто чули, що біорозкладаний мішок також можна розпізнати за тим, що він менш стійкий до ваги. Насправді ця критика не завжди відповідає дійсності. Насправді багато залежить від того, як вони виробляються. На ринку можна знайти біорозкладані пакети, які пропонують високу якість, абсолютно ідентичні традиційним пакетам.Які переваги органічних пакетів?

Матеріал на основі кукурудзяного крохмалю придатний для переробки, біологічного розкладання та компостування, його можна поєднувати з папером, бавовною та іншими волокнами природного походження.

Також має антистатичні властивості та широко використовується в пакувальному секторі: він доступний у формі плівки для виготовлення мішків для збору харчових і трав’яних відходів або в листах і рулонах для промислового пакування.

Цей матеріал особливо підходить для упаковки фармацевтичних продуктів, лабораторного обладнання та споживчих товарів.

У сфері громадського харчування використовується для виробництва тарілок, склянок, столових приладів, соломинок і кришечок, отриманих шляхом лиття під тиском і, в деяких випадках, подальшого ламінування на картоні; у величезному світі аксесуарів можна виготовляти ручки, картриджі, точилки для олівців і лінійки.


Друк на еко пакетах

Індивідуальний дизайн і оздоблення привернуть увагу ваших потенційних клієнтів. Еко пакети, налаштовані відповідно до дизайну, теми або друку різних кольорів, логотипів і зображень, залучатимуть клієнтів до вибору екологічно чистих  пакетів. 

Клієнти будуть мотивовані ділитися своїм досвідом з друзями та родиною. Крохмалева упаковка на замовлення не тільки виглядатиме чудово, але й забезпечить відсутність шкоди. Це робить компанію орієнтиром. Задоволення потреб клієнтів на основі обраної ними упаковки, дизайну та індивідуального розміру та форми забезпечить хороші відносини між компанією та її клієнтами. Якщо клієнт буде задоволений, то робота компанії буде оцінена по достоїнству і це призведе до позитивних відгуків.

Це не тільки екологічно але  їх можна налаштувати відповідно до вибраного розміру та форми, а також кольору, теми, принта чи дизайну. Вибираючи таке пакування замість поліетиленових, ви не тільки приносите користь своїм друзям, родині чи собі, але й робите великий внесок у збереження здорового, захищеного та чистого середовища. Зробіть розумний вибір і врятуйте цей світ від шкідливого пластику, обираючи індивідуальні сумки для магазинів.

Виробництво кукурудзяного крохмалю починається, коли кукурудзяну сировину очищають від сміття та сторонніх матеріалів, а потім подрібнюють за допомогою води. Згодом відбувається відділення клейковини та крохмалю, а осад крохмалю висушується, а потім перетворюється на порошок. Без ГМО з європейської кукурудзи. Такий крохмаль складається з двох полімерів глюкози – амілози та амілопектину – у різних пропорціях залежно від виду кукурудзи. Кукурудзяний крохмаль може бути хімічно або фізично модифікований або не модифікований взагалі. Кінцевий продукт являє собою сипучий дрібнодисперсний білий порошок нейтрального смаку і запаху. Сировина широко використовується у виробництві десертів, кондитерських виробів, фастфуду, ковбас, маринадів, соусів, глазурі, сухих супів, преміксів для соусів, готових страв. Крім того, кукурудзяний крохмаль знаходить застосування в паперовій, текстильній, картонній та клейовій промисловості. У фармацевтичній і медичній промисловості також крохмаль використовують, наприклад, як мастило для хірургічних рукавичок. У косметичному застосуванні продукт може замінити тальк в дитячих виробах. Інші сфери використання включають сегмент годівлі для худоби, птиці та риби.


Важливо

Крохмалеві пакети що  розкладаються, повинні правильно зберігатися. Для цього необхідно сухе місце без вологи та прямих сонячних променів. Якщо умови зберігання пакетів порушені, то термін їх експлуатації скорочується і може розпочатися процес спонтанного біорозкладання. При контакті з органічними або вологими продуктами протягом 5-6 днів пакети можуть втрачати свої експлуатаційні властивості.

6-02-2018, 19:24 / Головна 8

ЄКО пакети - переваги

Наше підприємство займається виробництвом...

Реклама на пакетах

Реклама – это двигатель торговли. Реклама...

Пергамент пищевой, бумага под

  Предлагаем Вам  пищевой подпергамент,...

Пакеты для грунта, упаковка

Наш завод занимается производством...

Бумажные пакеты для хлеба,

Наша фирма уже много лет занимается...

Пакеты для хлеба, пакеты для

Наша компания занимается производством...

Эко пакеты, био пакеты,

Эко дружественные мешки являются прекрасной...
up