Дзвоніть
E-mail
paketspoli@gmail.com
Графік роботи
Пн - Сб 8:00 - 19:00
Он-лайн заявка
Viber/Telegram/ +38 066 200 80 39, Тел.: +38096 167 25 53,
Пакети з логотипом
» » Поліетиленовий рукав

Поліетиленовий рукав

Поліетиленова плівка в рукаві, напіврукав, полотно. Виробництво плівки з поліетилену відбувається в наступних формах: рукав, напіврукав або полотно. Маємо можливість відправити зразки плівки.


Характеристика:
Ширина від 180 до 2500 мм.
Товщина від 15 до 200 мкм.
Кількість: від 160 кг.
Друк: без друку, 1+0, 2+0, 3+0, 4+0, 5+0, 6+0, 1+1, 2+2, 3+3, 4+4.


Якщо Ви маєте запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми проконсультуємо Вас!
Тел.: +38 (066) 200-80-39, +38 (096) 167-25-53
e-mail: paketspoli@gmail.com

Плівка з поліетилену в рукаві - суцільний тонкий пластиковий матеріал, виготовлений з полімеру і є однією з найпоширеніших пластикових плівок. Цей рукав використовується для поділу ділянок, для утримання предметів або захисту поверхонь від фарби або постійних пошкоджень. Плівка з поліетилену (поліплівка) використовується в різних сферах застосування, таких як упаковка, поліетиленові пакети, етикетки, будівництво будівель, ландшафтний дизайн та електричне виготовлення. До різновидів поліетиленових плівок відносяться поліетилен низької густини, поліетилен середньої густини, поліетилен високої густини. Поліпропіленові та поліетиленові листи на суцільному рулоні - це економічний захист від пилу, бруду та вологи.
Плівка може бути налаштована під будь-яку ширину, товщину, м'якість, розмір, стиль, колір чи матеріал, виготовлений із якісних матеріалів. Переробляється, волого/водостійка, без запаху, напівпрозорі нетоксичні тощо.
Як професійний виробник ПЕ-плівки, ми пропонуємо клієнтам заводські ціни та високоякісну та екологічно чисту PE-плівку, всі вони відповідають міжнародному стандарту.
Захисна плівка виготовляється із спеціальної поліетиленової (ПЕ) пластикової плівки та її класифікують на поліетиленову захисну плівку високої щільності, поліетилен середньої щільності та поліетилен низької щільності залежно від гранули. Найбільша перевага захисної плівки ПЕ полягає в тому, що захищений продукт не містить забруднень, корозії, подряпин та захисту оригінальної гладкої та блискучої поверхні під час виробництва, обробки, транспортування, зберігання та використання, покращуючи таким чином якість продукції та конкурентоспроможність ринку. Найголовніше, що вони знаходяться безпосередньо у заводському стані.
 


 

25-02-2020, 12:29 / Полиэтиленовая пленка

ЄКО пакети - переваги

Наше підприємство займається виробництвом...

Реклама на пакетах

Реклама – это двигатель торговли. Реклама...

Пергамент пищевой, бумага под

  Предлагаем Вам  пищевой подпергамент,...

Пакеты для грунта, упаковка

Наш завод занимается производством...

Бумажные пакеты для хлеба,

Наша фирма уже много лет занимается...

Пакеты для хлеба, пакеты для

Наша компания занимается производством...

Эко пакеты, био пакеты,

Эко дружественные мешки являются прекрасной...
up